Як вибрати бізнес-літературу для розвитку?

Хороша пам’ять, розвинені когнітивні процеси – це запорука успіху у будь-якій справі. Наш мозок потребує регулярного прокачування, щоб працювати без перебоїв і збільшувати нашу продуктивність. Тому ми зібрали 5 корисних книг, які точно допоможуть підвищити IQ та розвинути пам’ять за 5 хвилин на день. Цікавить бізнес література? Зберігайте собі список!

Як вибрати бізнес-літературу для розвитку?

Барбара Оаклі «Думай як математик»

Вважається, що люди з математичним складом розуму мають унікальні інтелектуальні навички, які непідвладні звичайним людям. Але Барбара Оаклі, професор з Оклендського університету, стверджує протилежне, що кожен з нас може навчитися мислити по-іншому, опанувати математичне мислення та методи, які застосовують технічні фахівці. Основна сутність методики Б. Оаклі полягає у розумінні теми, яку ви хочете вивчити. Як тільки ви справді зрозумієте сенс, вам простіше буде запам’ятати необхідні дані.

Крістін Лоберг і Майк Байстер «Як забувати зайве та пам’ятати потрібне»

Як не дивно, але в цій книзі не міститься набір чітких вправ щодо розвитку пам’яті, які здатні зробити ваш розум феноменальним. Ця книга про універсальні методи, які допоможуть розвинути винахідливість, товариськість, збільшити продуктивність, навчитися справляти приємне враження та стати кращим у всьому. Це ефективний посібник для тренування своїх особистих та професійних умінь.

Ніл Барнард «Харчування для мозку»

Нашому розуму необхідні не тільки інтелектуальні вправи, а й підживлення корисною їжею та фізичне навантаження. Н. Барнард розповів про комплексний підхід до свого способу життя, який допоможе покращити розумові процеси, запобігти передчасному старінню та хворобам. Його методика складається з трьох основних компонентів: збалансоване харчування, зарядка для розуму та фізичні навантаження. Ця покрокова інструкція точно змінить ваше життя на краще.

Як вибрати бізнес-літературу для розвитку?

Роджер Сайп «Як читати швидше, запам’ятовувати краще і досягати великих цілей»

Автор Р. Сайп відомий своїм комедійним талантом і здатністю швидко та зрозуміло доносити інформацію. У книзі Р. Сайп розповідає про те, як використовувати мозок на повну котушку, подолати свій страх та освоїти способи прискореного навчання. Його рекомендації ґрунтуються на багаторічному особистому досвіді, які допоможуть також ставити правильно цілі та керувати часом на свою користь.

Лоренс Кац та Меннінг Рубін «Нейробіка»

Повсякденні та однакові відносини погіршують роботу мозку. Л. Кац та М. Рубін пропонують ефективне рішення — виконувати звичні справи незвичайними методами. Наприклад, прибирати та готувати лівою рукою або закритими очима. Ці, здавалося б, веселі способи допоможуть розвинути і підтримати сірі клітини мозку.

До речі, читання книжок також сприятливо впливає розвиток мозку і буде додатковим бонусом у використанні різних методик. А якщо ви хочете дізнатися, наскільки добре у вас розвинена пам’ять і чи потрібно її прокачати, пройдіть розширений тест «Пам’ять». В результаті ви визначите, як швидко та якісно ви можете запам’ятовувати інформацію.

Spread the love