Чи варто проводити ТО газобалонного обладнання авто?

Якщо ви тільки вирішуєте встановити ГБО на ваш автомобіль, то, мабуть, уже маєте уявлення про особливості цього обладнання, користь від його монтажу для вашого сімейного бюджету. Тому пропонуємо розглянути питання подальшої експлуатації ГБО і того, чи потрібно все-таки проводити технічне обслуговування цієї системи.

Ми поспілкувалися з фахівцями столичних СТО та поставили їм питання про доцільність ТО газового обладнання. Відповідь була 100% позитивна: так, тех обслуговування – потрібне. Майстри пояснюють, що своєчасний огляд газобалонної системи автомобіля – це запорука його безперебійної та коректної роботи.

Чи варто проводити ТО газобалонного обладнання авто?

На одній із київських станцій технічного обслуговування, у компанії «Motor-Gas» (motor-gas.ua), нам розповіли, як виглядає процес встановлення та подальшого обслуговування ГБО. Перш за все, спеціалісти рекомендують записатися заздалегідь на монтаж, оскільки черги бувають суттєві. У середньому запис можна зробити за 2-3 дні до потрібної дати.

В одному з 6 боксів, обладнаних сучасною апаратурою, проходить процес монтажу. Зверніть увагу, що великі СТО, як, наприклад «Motor-Gas», мають змогу поставити газ на автомобіль навіть для габаритних авто.

Після встановлення вам видають сервісну книжку, де буде зазначено, коли і яке ГБО було встановлено на ваш автомобіль, а також міститимуться рекомендації щодо експлуатації газового обладнання. Тут же буде зазначено як часто потрібно проходити ТО.

Ми дізналися про ще один цікавий факт від майстрів станції: перше технічне обслуговування ГБО вашої машини потрібно пройти після того, як ви проїдете 1-1,5 тис. км з встановленим газовим обладнанням. Таку послугу тут вам надають безплатно. Пройти цю контрольну діагностику потрібно після того, як газове обладнання «підлаштувалося» під стиль їзди автовласника та відстежити коректність налаштувань ГБО, усієї системи в цілому. Зазвичай оцінку правильності роботи авто на газу виконують за допомогою професійної комп’ютерної діагностики.

Наступні відвідування автосервісу варто проводити не рідше, ніж через кожні 10000 км пробігу автомобіля з встановленим газобалонним обладнанням.

Обережно ставтеся до вибору автосервісу з монтажу та обслуговування ГБО. Перевірте репутацію та відгуки про компанію, куди плануєте звернутися.  І обов’язково проходьте тех обслуговування, адже це запорука коректної роботи газового обладнання та недопущення ситуації, коли потрібен буде дорогий ремонт.

Spread the love