Super Cub вас порадує витратою палива!

Honda Super Cub — автомобіль, що випускається найбільшим тиражем у світі. Найпопулярнішим автомобілем у світі, що безперервно випускається з 1958 року, є Honda Super Cub. Автомобіль, на якому прокотилося півсвіту! У 2017 році із заводу зійшло 100 000 000 автомобілів Super Cuba. Так, мільйонний, це не друкарська помилка! Honda Super cub онлайн можна подивитися у нас на сайті.

Це скутер чи мотоцикл?

Super Cuba можна назвати взаємозамінними двома способами: спочатку мотоцикл, а потім скутер. Чому так? У цьому автомобілі стільки ж скутера, як і мотоцикла, це якийсь гібрид стилів, підвішений десь між CBF 125 і PCX. На своєму сайті виробник закинув Кубу в невизначену категорію 125 куб.см, не додавши її до категорії скутерів.

Декілька технічних параметрів

У сталеву раму Куба для європейського ринку вставили одноциліндровий, чотиритактний двигун повітряного охолодження з максимальною потужністю 9,6 л. і максимальним моментом, що крутить, 10,5 Нм. Це не робить цей байк демоном швидкості (я розганяв його до 110 км/год), але таким він і не повинен бути. На зорі автомобілебудування він мав бути транспортним засобом для повсякденного використання, дешевим в експлуатації та таким, що забезпечує своєму власнику базову мобільність. Це також має місце зараз. Автомобіль також дуже легкий, його вага у спорядженому стані становить 109 кг. Якщо до цього додати великі, 17-дюймові, обидва колеса, коротку колісну базу (1245 мм), то вийде дуже розумний мотоцикл для повсякденної їзди багатолюдним містом.

Краса та задоволення від водіння

Тут обладнання не підведе. Хоча прискорення не збиває з ніг, фактор задоволення від водіння дуже високий. Ця легка коротка зчіпка на двох великих тонких колесах витонченіша за гірський велосипед. Бо ця забава з шестернями — до смішного проста робота коробки передач (без важеля зчеплення), до якої мотоциклістам доведеться трохи звикнути — приносить масу задоволення від їзди. Заднє барабанне гальмо без ABS дозволяє малювати лінії на асфальті при гальмуванні, а ефективна підвіска спокушає стрибати з бордюрів. Ви можете отримати позитивну рукоятку, керуючи цим транспортним засобом!

Класичний та сучасний мікс

Класичний вигляд тут перемішаний із сучасними рішеннями – безштифтова система, АБС, упорскування палива, електронний дисплей з бортовим комп’ютером, світлодіодні ліхтарі. У цьому транспортному засобі немає вітрового скла, відсіків для зберігання (один праворуч, в який не поміщається звичайний смартфон) або інших зручностей, настільки затребуваних у скутерах. Він захищається автентичністю – наприклад, міні-обтікачі зроблені з металу, а не з пластику – це просто гарний, класичний Super Cub, незмінний роками. Якщо вам це подобається, прокотіться, і ви закохаєтеся.

Spread the love