Прокат автомобіля у Львові. Насолоджуйтесь подорожами з Black Rental

Попит на прокат автомобілів, і що потрібно врахувати перед тим, як скористатися цією послугою.

Сьогодні прокат автомобілів як легкових, так і вантажних зріс у десятки разів. Існує багато причин, чому попит на прокат автомобілів зростає щодня. Однією з причин є проведення весільних урочистостей, без прокату автомобілів в даній ситуації просто не обійтися, оскільки зараз стало модним для нареченого брати на прокат дорогі та ексклюзивні марки автомобілів, такі як лімузин, а також у молодят зазвичай багато приїжджих гостей, для яких можна завжди взяти на прокат автобус або кілька прокатних авто. Також, прокат і оренда автомобілів стане в нагоді в літній відпустці до берегів моря або при потребі зустріти друзів з аеропорту чи вокзалу або ж навпаки, провести родичів. Частою причиною, коли клієнти звертаються в прокатну компанію є несправності та ремонт власної машини. Як видно, причин взяти авто в оренду може бути безліч.

Прокат автомобіля у Львові. Насолоджуйтесь подорожами з Black Rental

За кордоном прокат автомобілів – це звичайна справа, яка займає мінімум будь-яких оформлень та формальностей. Так, у Львові від компанії https://blackrental.com.ua, наприклад, цей вид послуги має великий попит у туристів та гостей міста, які беруть на прокат здебільшого легкові автомобілі. За кордоном найчастіше користується попитом прокат автомобіля без водія, проте частою послугою є й прокат з водієм. Адже перший варіант не завжди може підійти, оскільки, наприклад, вам необхідно зустріти свого бізнес-партнера, ви приїжджаєте на вокзал, а там потяг спізнюється на дві години, тоді в такому разі, звичайно, буде вигідно взяти машину на прокат кілометражу. Як правило, чим більший термін прокату, тим дешевша його вартість. Наприклад, ви зібралися взяти автомобіль, щоб вирушити у відпустку і чим довшою буде ваша відпустка, тим дешевше ви заплатите за кожну добу прокату автомобіля.

Якщо ви берете автомобіль разом з водієм в оренду, то ніяких формальностей крім оплати компанія з надання послуги з вас не вимагатиме, а якщо без водія, то вам доведеться виконати деякі вимоги. Це посвідчення водія, за яким ви зможете сісти за кермо автомобіля, стаж водійської їзди у вас повинен бути не менше трьох років і ваш вік повинен перевищувати 25 років.

Прокат автомобіля у Львові. Насолоджуйтесь подорожами з Black Rental

Компанія, яка надає цей вид послуги, повністю відповідає за справність своїх автомобілів. Автомобілі постійно перевіряються на справність і найчастіше таким автомобілям не більше п’яти – семи років експлуатації. А також, як правило, компанія має страховку на цей автомобіль. Якщо автомобіль в оренду береться без водія, то компанія вимагає заставу та при поверненні автомобіля застава повертається у повному обсязі клієнту. Сума застави, як правило, залежить від марки автомобіля та від її віку.

Перед тим, як ви братимете автомобіль на прокат без водія, уважно вивчіть договір і якщо щось не враховано обов’язково повідомте співробітника компанії. Наприклад, як поводитися у разі поломки автомобіля? Яке пальне використовувати для автомобіля? Умови повернення автомобіля назад і питання, які вас хвилюють, а в договорі про них не сказано. А також зверніть увагу, добре розглянувши скло, кузов та інші деталі автомобіля, чи немає подряпин, сколів тощо. Краще спочатку приділити зайвих 10 хвилин, аніж потім доводити при поверненні автомобіля, що це так і було. Ще зверніть увагу на номер автомобіля, він повинен збігатися з номером у договорі та подивіться, скільки вам видають палива, та уточніть скільки вам потрібно повернути при поверненні автомобіля назад. Дотримуючись таких не хитрих порад, ви зможете уникнути багатьох неприємностей.

Spread the love