Курси водіння автомобіля для початківців у Львові від автошколи «LeoGart»

Як здати права з першого разу?

Автодром

Позаду успішна перемога з теорією отримали допуск до залікового моменту практичних знань. На автодромі іспити приймає інспектор поліції України. Водіння на майданчику складається із п’яти обов’язкових вправ: змійка; розворот; естакада; паркування та гараж заднім ходом. Дозволено виконати будь-які три варіанти, на розсуд інспектора. Уважно вислухати завдання екзаменатора його вказівки та приступати до виконання. І, безумовно, отримати права в автошколі «LeoGart» у Львові — це мрія не лише кожного підлітка. З цим вам допоможуть уроки керування автомобілем для початківців від автошколи «LeoGart» у Львові. Більш детально тут https://leogart.lviv.ua.

Курси водіння автомобіля для початківців у Львові від автошколи "LeoGart"

Для довідки. Щоб успішно пройти майданчик автодрому, необхідно попередньо брати додаткові уроки водіння на механіці з наставником-інструктором.

Сіли в машину на місце водія, огляньтеся, далі все за інструкцією: відрегулювати крісло водія, дзеркала. Не забути увімкнути денні або протитуманні світлові габарити. Перед рухом подивитися, чи знято ручне стоянкове гальмо. Допустима швидкість на майданчику не більше десяти кілометрів, рушати з місця і їхати треба плавно. Головне бути впевненим у собі, щоби здати майданчик за один захід. Далі важливий та відповідальний момент, це міська їзда.

Місто

Найскладніший етап іспиту. Наставники автошколи «LeoGart» радять приходити на іспит з водіння першими з багатьох причин. Якщо практики водіння було достатньо, є впевненість, тоді все в порядку, можна їхати містом, згадуючи і дотримуючись правил руху.

Паралельно стежимо за дорожніми знаками, світлофорами, обмежувальними стовпчиками. Уважно стежимо за пересуванням на перехрестях.

Курси водіння автомобіля для початківців у Львові від автошколи "LeoGart"

Важлива порада, напередодні складання іспитів не вживайте жодних заспокійливих ліків, вони негативно позначаться на стані організму. При собі мають бути лише необхідні предмети та документи. Нічого зайвого. Одяг підібрати за зручністю та комфортом.

Іспити — досить хвилюючий захід. У екзаменаторів немає завдання засипати на іспитах учнів. Тим більше, все в комп’ютерному форматі, та й відео спостереження скрізь встановлено. Тому все залежить тільки від людей, які прагнуть скласти іспити за один раз та отримати права. Мета інспекторів Поліції України така, переконатися, що людина готова самостійно та безперешкодно їздити своєю машиною дорогами.

Spread the love