Де краще купити автомобіль Рено за кращими цінами та в будь-якій комплектації

Чому Renault Duster такий популярний в Україні? По-перше, він невибагливий в експлуатації; по-друге, чудово повзає буераками і, нарешті, відносно дешевий. Правда, дешевий лише до того моменту, поки ви не захочете оснастити його додатковими опціями у офіційного дилера. У цьому випадку ви розоритеся, навіть якщо купите лише килимки в салон. Якщо ви не знаєте, де краще купити автомобіль reno за кращими цінами та в будь-якій комплектації, то ми рекомендуєм ділера ARMA MOTORS.

Де краще купити автомобіль Рено за кращими цінами та в будь-якій комплектації

Адже «за недорого» дилери пропонують покупцям фактично голий автомобіль — у базовому варіанті виконання «француз» турецької збірки не має ні «музики», ні центрального замку, ні навіть тих самих килимків. Що вже там говорити про легкосплавні диски, рейлінги на даху та протитуманки — за всі ці та інші принади життя доведеться переплачувати. І у випадку з «офіціалами» досить багато. Втім, можна дооснастити машину і самостійно, благо пропозицій з продажу та встановлення різноманітних автомобільних аксесуарів для «Дастера» на ринку зараз мабуть-невидимо.

Компанія Renault підкорює серця. Принаймні, планує підкорювати серця городянок випуском обмеженої серії моделі Twingo Night and Day.

Головний козир автомобіля – дизайн. Бампер, деталі кузова і салону прикрасили витонченими візерунками, що часом нагадують мереживну спідню білизну. Інші відмінності лімітованої серії – це вставки зі сталі, яскравий пульт керування клімат-контролем, обшивка салону, витримані у загальному стилі. Що говорити, якщо навіть ключ до автомобіля у квіточку!

За основу для Night and Day було взято базову версію Twingo Dynamique. Під капот встановлюється один із двох двигунів: 1,2 л (75 л.с.) або 1,5 л (65 л.с.). Ціна у країнах Євросоюзу становитиме близько 12 тисяч євро, повідомляє автовиробник.

Де краще купити автомобіль Рено за кращими цінами та в будь-якій комплектації

У комплектацію машин лімітованої серії входить стереосистема з MP3-плеєром, парктронік, 2 подушки безпеки. Пропонується досить великий набір додаткових опцій, який може підняти вартість автомобіля майже до 17 тисяч євро.

Twingo має стабільну популярність у Євросоюзі, особливо в його південній частині. У рік випускається близько 100 тисяч автомобілів цієї моделі і більше половини з них їздить дорогами Франції. Випуски обмежених серій – найпростіший спосіб індивідуалізувати масовий автомобіль. Кількість автомобілів серії Night and Day становитиме близько 3,4% від усіх Twingo.

Spread the love